ابوالفضل خوشنویسانپیکربندی پروژه‌ها

ایجاد کننده: ابوالفضل خوشنویسان نمایش داده شده : 2830
ایجاد شده: 1395/04/29 بروز شده در: 1395/05/19
نسخه: 1
برچسب‌ها: تنظیمات, پروژه
بیشترکمتر

دسترسی به صفحه تنظیمات پروژه‌های تعریف شده در سامانه از مسیر مدیریت سامانه | پروژه‌ها امکان پذیر است. پس از ورود به این صفحه فهرست پروژه‌های جاری سامانه قابل مشاهده است.

در این صفحه می‌توان پروژه‌ها را بر اساس وضعیت و قسمتی از نام فیلتر کرد. دکمه پاک کردن، برای حذف فیل‌تر بکار می‌رود. وضعیت‌های در دسترس برای فیلتر، جاری، مختومه و بایگانی است. اگر وضعیت فیل‌تر، جاری تنظیم شود، فهرست پروژه‌های مختومه و بایگانی را شامل نمی‌شود. با کلیک کردن بر روی دکمه گزینه‌های دیگر، دکمه‌های بایگانی، بستن، کپی، ایجاد الگوی جدید و حذف را مشاهده می‌کنید. در ادامه هر یک از وضعیت‌های مربوط به پروژه به صورت کامل بررسی می‌شود.

بایگانی

در صورتی که پروژه‌ای را به اتمام برسانید و نخواهید که در فهرست پروژه نشان داده شود و قابل دسترس باشد، آیا می‌خواهید آن را با همه کار‌ها، نظرات، بحث و گفتگو و همه اسناد و صفحات ویکی حذف‌ کنید؟ اگر پاسخ شما مثبت است می‌توانید از دکمه حذف استفاده کنید و در غیر این صورت از گزینه بایگانی استفاده کنید.
بعد از اینکه پروژه‌ای بایگانی شود، در فهرست پروژه‌ها نشان داه نمی‌شود اما همچنان در سیستم باقی می‌ماند. زمانی که بخواهید برخی اطلاعات را مجددا بررسی کنید، شما می‌توانید آن را از وضعیت بایگانی خارج کنید.

بستن

در این صورت پروژه در فهرست پروژه نمایش داده می‌شود ولی امکان تغییر و بروزرسانی موجودیت‌های پروژه امکان پذیر نیست. در واقع در این وضعیت عملیات پروژه متوقف شده است ولی هنوز به پایان نرسیده است.

کپی کردن پروژه‌ها

زمانی که بر روی دکمه کپی کلیک می‌کنید. فرمی مانند تصویر ‏۱ ۳۸ نشان داده می‌شود.

این فرم بسیار مشابه فرم ایجاد پروژه جدید است به غیر از اینکه برخی از مقادیر پروژه اصلی و بلوک کپی را اضافه دارد. بلوک کپی به شما این امکان را می‌دهد تا آیتمی را که برای کپی مد نظر شما است، انتخاب کنید. گزینه ارسال آگاه‌سازی ایمیلی در طول کپی پروژه کنترل می‌کند که آیا کاربران اطلاع رسانی‌هایی را درباره ایجاد کارهای جدید، تالارهای گفتگو، پیام‌ها، صفحات ویکی دریافت کنند؟

ایجاد پروژه, تنظیمات پروژه‌ها
افزودن تصویر از حافظه کلیپ بورد