ابوالفضل خوشنویسانتنظیمات سایر ماژول‌های سامانه

ایجاد کننده: ابوالفضل خوشنویسان نمایش داده شده : 1665
ایجاد شده: 1395/04/29 بروز شده در: 1395/05/19
نسخه: 1
برچسب‌ها: تنظیمات, سریع, توالی, جلسه
بیشترکمتر

در این بخش به بررسی تنظیمات مربوط به سایر ماژول‌های سامانه پرداخته می‌شود. البته تنظیمات این ماژول‌ها ساده است. ماژول‌های این قسمت از مسیر مدیریت سامانه | افزونه‌ها در دسترس هستند.

یادآوری سریع

این ماژول از قسمت مدیریت پروژه پایه در دسترس است. با کلیک بر روی دکمه پیکربندی صفحه تنظیمات این ماژول نمایش داده می‌شود. فعال بودن گزینهٔ فعال بودن چند لیست یادآور سبب می‌شود هر کاربر بتواند لیست‌های یادآوری مختلفی داشته باشد.

برنامه ریزی سریع

این ماژول از قسمت مدیریت پروژه پایه در دسترس است. با کلیک بر روی دکمه پیکربندی صفحه تنظیمات این ماژول نمایش داده می‌شود. در این صفحه فهرست فیلدهای استاندارد و سفارشی که در این ماژول نمایش داده می‌شود قابل انتخاب است. البته می‌توان فیلدهای نمایش داده شده را برای هر پروژه در قسمت تنظیمات مربوط به پروژه مشخص کرد.

توالی کار‌ها

این ماژول از قسمت مدیریت پروژه پیشرفته در دسترس است. با کلیک بر روی دکمه پیکربندی صفحه تنظیمات این ماژول نمایش داده می‌شود. در این صفحه گزینه‌های مختلفی وجود دارد که ادامه بررسی می‌شود.
انتخاب وضعیت انتظار: در این وضعیت، امکان شروع به انجام کار وجود ندارد.
موجودیت‌ها در هر پروژه می‌بایست فقط در یک توالی باشند: کار‌ها و... باید در یک توالی قرار گیرند در غیر اینصورت یک کار می‌تواند در چندین توالی قرار گیرد.
قاعده پیشفرض تکمیل کار‌ها: طبق قاعده‌ای که در این قسمت تعریف می‌شود. وقتی که کاری دارای شرایط تعریف شده باشد. به عنوان تکمیل شده در نظر گرفته می‌شود و می‌توان کار مرحله بعدی را شروع کرد. عمل تعریف شرایط از فیلد انتخاب فیل‌تر امکان پذیر است. (وضعیت کارهایی که در مرحله بعدی قرار دارد از متوقف به جدید تبدیل می‌شود.)

لوگوی سفارشی

با استفاده از این ماژول می‌توان رنگ بندی سامانه و لوگوی نمایش داده شده در سامانه را تغییر داد. این ماژول از قسمت مدیریت پروژه پیشرفته در دسترس است. با کلیک بر روی دکمه پیکربندی فهرست قالب‌های سفارشی که در سامانه تعریف شده است نمایش داده می‌شود. برای افزودن قالب جدید لازم است که بر روی دکمه افزودن طرح جدید کلیک کرد. صفحه‌ای گشوده می‌شود که در آن عنوان مربوط به طرح، لوگو، رنگ زمینه، رنگ اصلی و سایر رنگ بندی‌های موجود در سامانه وجود دارد.

اتاق های جلسات

برای مشاهده و تعریف اتاق‌های جلسات تعریف شده با از مسیر مدیریت سامانه | اتاق‌های جلسات عمل کرد در این قسمت فهرست اتاق‌های جلسات تعریف شده در سامانه وجود دارد که می‌توان در همین صفحه با زدن دکمه اتاق جدیدی را در سیستم تعریف کرد در این قسمت باید ظرفیت هر یک از اتاق‌هایی که تعریف می‌شود مشخص شود.

توالی کارها, یادآور کارها, تقویم جلسات
افزودن تصویر از حافظه کلیپ بورد