ابوالفضل خوشنویسانتنظیمات نمایش

ایجاد کننده: ابوالفضل خوشنویسان نمایش داده شده : 1842
ایجاد شده: 1395/04/29 بروز شده در: 1395/05/19
نسخه: 1
برچسب‌ها: تنظیمات, نمایش
بیشترکمتر

این زبانه شامل تنظیمات مربوط به ظاهر نرم‌افزار می‌باشد؛ مواردی همچون: زبان پیش‌فرض، روز شروع هفته، قالب تاریخ، قالب نمایش ساعت و....
زبان پیشفرض: زبانی است که به صورت خودکار پس از ورود کاربران به سامانه برای آن‌ها اعمال می‌-شود.
اجبار زبان سیستم: به کاربرانی که وارد سیستم می‌شوند زبان پیشفرض سیستم را مشاهده می‌کنند.
روز شروع هفته: روز ابتدای هفته که مربوط به تنظیمات کل سیستم است. (روز شروع هفته برای هر منبع در قسمت تقویم‌های کاری قابل تنظیم است)
قالب تاریخ: نوع نمایش فیلدهایی که دارای قالب تاریخ هستند.
قالب نمایش ساعت: قالب نمایش فیلدهایی که داری قالب ساعت هستند.
قالب نمایش کاربران: نوع نمایش نام کاربران در کل سامانه
استفاده از آواتار برای تصویر کاربران: فعال بودن این گزینه سبب می‌شود در بخش‌های مختلف نرم افزار به جای نمایش تصویر پروفایل کاربران، تصویر آواتار برای همه نمایش داده شود.
تصویر پیشفرض آواتار: تصویر پیشفرض آواتار که در صورت فعال بودن آواتار نمایش داده می‌شود.
تصاویر پیوست شده را نمایش بده: اگر این گزینه را انتخاب کنید تصاویر پیوست شده، در‌‌ همان صفحه پیوست، قابل مشاهده خواهند بود. این تصاویر به صورت بندانگشتی نمایش داده خواهند شد و اگر کاربر روی آن کلیک کند، تصویر آن ظاهر می‌شود. اگر می‌خواهید که از این امکان بهره ببرید، باید ImageMagic را نصب کنید.
نمایش زمان‌های اظهار شده در منو: فعال بودن این گزینه سبب می‌شود که دکمه زمان‌های اظهار شده در منوی بیشتر نشان داده شود. (کاربران با کلیک بر روی این دکمه می‌توانند به کلیهٔ زمان‌های ثبت شده خود یا سایر کاربران را (با توجه به دسترسی) مشاهده کنند)
نمایش منوی ثبت زمان به صورت گروهی: فعال بودن این گزینه باعث می‌شود دکمهٔ ثبت زمان در منوی بیشتر نشان داده شود. (از طریق این دکمه کاربران می‌توانند به به صورت کلی برای کارهای پروژه‌های در دسترس زمان ثبت کنند.)
نمایش سیستم ماژول رزرو منابع در منوی بالا: فعال بودن گزینه سبب می‌شود دکمه مربوط به ماژول رزرو منابع در منوی بیشتر نمایش داده شود.
پنهان کردن نکته‌ها در فرم ورود: با فعال بودن این گزینه نقل قول‌ها در صفحه ورود به سامانه نمایش داده نمی‌شود.

افزودن تصویر از حافظه کلیپ بورد