ابوالفضل خوشنویساناطلاع از بروزرسانی‌ها

ایجاد کننده: ابوالفضل خوشنویسان نمایش داده شده : 1168
ایجاد شده: 1395/05/13 بروز شده در: 1395/05/19
Version: 1
برچسب ها: اطلاع رسانی, شخصی
بیشترکمتر

در سامانه مدیریت پروژه روش‌های مختلفی برای اطلاع یافتن از تغییرات و به‌روزرسانی هایی که در سیستم انجام می‌شود وجود دارد در ادامه به بررسی هر یک از روش‌ها پرداخته می‌شود.

اطلاع رسانی از طریق ایمیل

با توجه به تنظیماتی که پروفایل کاربر انجام شده است کاربر ایمیل‌هایی مبنی بر تغییرات و به‌روزرسانی های مختلفی که در سامانه انجام می‌شود دریافت خواهد کرد. تنظیمات مربوط به این قسمت به پست تنظیمات شخصی مراجعه کنید.

فیدها

فیدها یکی از روش‌های دریافت تغییرات صورت گرفته است. این روش به دو صورت کلی امکان پذیر است که در ادامه به آن اشاره می‌شود.
استفاده از خروجی atom
برای دسترسی به تغییراتی که با شرایطی مشخص رخ می‌دهد کافی است گزارش را مربوطه را تهیه کرده و از خروجی atom استفاده کرد. در صورتی که یک بخش یا فهرست لینکی مشابه بالا داشته باشد شما قادر خواهید بود تا از طریق خبر خوان‌های فید جدید مثل Google Reader آن را به اشتراک بگذارید. البته با استفاده از این قابلیت می‌توان اطلاعات مربوطه در دسترس عموم نیز قرار داد
فید فعالیت‌ها
فید فعالیت‌ها هم در داشبردها و هم در سمت چپ پنل کاربر در دسترس هستند. با استفاده از این امکان می‌توان تغییرات مربوطه را از این ماژول‌ها مشاهده کرد.

جریان فعالیت‌ها

جریان فعالیت‌ها یکی از زیرمنوهای نمای کارها است که در آن فهرست تغییراتی که روی موجودیت‌های مختلف صورت گرفته است، نمایش می‌دهد. در نمای نمایش داده شده می‌توان فعالیت‌هایی نمایش داده شده را بر اساس نوع (ثبت زمان، کار و ...) فیلتر کرد.

تنظیمات شخصی
افزودن تصویر از حافظه کلیپ بورد